GRabowski INkasso

windykacja od firm i osób oferta formalności oczekiwania kontakt pytania przydatne wywiadownia

Uwaga:

Po oficjalnych godzinach pracy (po 17-tej) zwykle i tak któryś pracownik ma internetowy dyżur i odpowiada na maile. A "na komórkę" można skutecznie dzwonić do nocy. Dyżury internetowe pełnione są także w dni wolne od pracy. Gdy będziecie Państwo kierować zapytanie mailem, prosimy od razu podawać następujące informacje: kwota wierzytelności, czy dłużnik jest osobą prywatną, czy podmiotem gospodarczym - czy wedle Waszej wiedzy wciąż prowadzi działalność gospodarczą, czym stwierdzona jest wierzytelność (umową pożyczki, fakturą, wyrokiem, ...). Dzięki takim informacjom zapewne już w pierwszej odpowiedzi przedstawimy Wam ofertę w zakresie odzyskania należności. Albowiem w odpowiedzi na ogólnikowe pytanie w rodzaju "mam dłużnika, ile będzie kosztować windykacja?" nie pozostanie nam nic innego, jak poprosić Państwa o wspomniane szczegóły. Jeżeli dłużnik jest podmiotem gospodarczym, to wskazane jest przekazanie nam jego danych gdyż wówczas być może uda nam się poczynić wstępne rozeznanie w celu przedstawienia Państwu oferty. Bez obaw - nie możemy wszcząć windykacji zanim nie podpiszemy z Państwem umowy a Wasze maile mogą pozostać anonimowe dopóki nie zdecydujecie się na jej podpisanie a zapewniamy całkowitą dyskrecję.


Dane firmy; doświadczenie.

Firma działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Sosnowca, pod numerem 32820. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej: 08 września 1996 r.

Wizyty tylko po umówieniu telefonicznym.

Jeżeli w danym momencie nikt z nas nie odbiera telefonu, to prosimy o przesłanie zapytania lub numeru telefonu mailem - odpiszemy / oddzwonimy w przeciągu kilkunastu minut.

GRABOWSKI INKASSO Doradztwo Finansowo-Prawne
ul. Radosna 81, 41-200 Sosnowiec
tel./fax: 32 291 99 75
tel. kom.: 505 159 136
windykacja@grabowski.biz.pl
wywiadownia@grabowski.biz.pl
NIP: 644-190-18-18
Regon: 278117519
Konto: 27 1140 2004 0000 3902 3301 1672 - mBank

Dane do przelewów zlecanych zagranicą:
Account: PL 27 1140 2004 0000 3902 3301 1672
BRE Bank S.A. Retail Banking, al. Mickiewicza 10, 90-050 Lodz
BIC/SWIFT BRE Banku: BREXPLPWMUL

Podejmujemy się windykacji z zamiarem pełnego zaangażowania się w każdą sprawę. Gdy chodzi o windykację zwłaszcza niekonwencjonalną to czasem lepiej zlecić ją firmie mającej siedzibę poza miejscowością w której dłużnik ma siedzibę lub mieszka a jeszcze lepiej firmie spoza jego regionu. Chodzi o przypadki dłużników z koneksjami, lokalnych tuzów, prominentnych polityków, radnych, posłów. W takich przypadkach miejscowa firma windykacyjna (jej właściciel, kierownictwo żyjący tam i pracujący na co dzień) może obawiać się nieformalnych konsekwencji z powodu zdecydowanych, uparcie prowadzonych działań windykacyjnych lub może po prostu znać dłużnika na innej stopie, być w dobrych relacjach z jego pełnomocnikami, prawnikami i nie chcąc psuć tych relacji, nie sprawi się tak, jak powinna. Wynajęcie firmy windykacyjnej z siedzibą główną choćby z innego województwa (ale firmy o ogólnopolskim zasięgu) zazwyczaj wyeliminuje ryzyko takiego rodzaju zahamowań.

Nie prowadzimy windykacji wynagrodzeń ani alimentów.

GRABOWSKI INKASSO - skuteczna windykacja należności i wywiadownia gospodarcza